Table of Contents Table of Contents
Previous Page  10-11 / 52 Next Page
Information
Show Menu
Previous Page 10-11 / 52 Next Page
Page Background

Star Awards: Boys

Year 9

Year 10

Year 11

Year 12

Year 13

Star Student

William Febrey 9KA

Josh Bentley 10ZT

Rory Caughey-Rixon 11JAW

Frank Floyd 12GR

Rowan Griffin 13SN

English

Ben Cave Calland 9IBA

Alex Cullum 10CG

Marcus Ham 11KM

-

-

English Language

-

-

-

Cillian Ellis 12IA

-

English Literature

-

-

-

Jack Wagstaff 12GR

Josh Munyard 13JD

Media Studies

-

-

-

Tom Anderson 12IA

Edouard Young 13SO

Maths

Dylan Webb 9LB

Oliver Brimfield 10CS

Charlie Owen 11NA

Cillian Ellis 12IA

Michael Watford 13SO

Product Design

William Febrey 9KA

Isaac McAndrew 10CG

Hugo Lacassin 11NP

Tom Botsford 12JLB

Dan Arnison 13JD

Food Technology

Otakar Polack 9KA

Tom Harris Snell 10CS

Harry Melluish 11KM

-

-

ICT

Sam Easton 9IBA

Dan Shipton 10BA

Ryan Frewin 11FS

-

-

Computing

Oliver Jones 9TL

Luke Bartlett 10GM

Ben Lynch 11RM

TomWood 12MK

William Apted 13DPW

Biology

Ben Killey 9JWA

Matthew Voice 10CB

Jordan Board 11LJ

Harry Bell 12JLB

Billy Halford 13REW

Chemistry

Owen Knight 9LB

Tyler Nayler 10ZT

Ben Clayton 11JAW

James Leader 12CBE

Callum Scott 13SN

Physics

Tom Cunliffe 9GF

Harry Sivell 10RLH

James Pickering 10JAW

Kieran Oke 12JLB

Marc Beacom 13KJM

Sociology

-

-

-

-

-

Psychology

-

-

-

Ed Parsons 12JLB

Morgan Rose 13SO

Business Studies

Mitchell Simpson 9LT

Tom Goodison 10CB

James Hughes 11RM

Adam Barron 12GR

Callum Frost 13REW

BTEC Business Studies

Alex Kemsley 9GF

Max Grandfield 10GM

Josh McLean 11GW

-

-

Geography

Will Macey 9LT

James Boston 10GM

Jack Ballard 11RM

Joe Fry 12DB

Toby Woodroffe 13REW

History

Matthew Way 9IBA

Max Toms 10CS

Joe Maggs 11NP

Frank Floyd 12GR

Matthew Perry 13DPW

R.E.

TomWillcox 9AB

George Coath 10ERE

George Maund 11NA

Ben Mays 12JLB

James Maddern 13SO

French

James Clutterbuck 9KA

Joe Sibley 10ERE

Toby Shaw 11AS

-

-

German

Thomas Holland 9GF

Luke Shire 10ERE

Leo Robinson-O'Hara 11GW

Connor Hennecke 12GR

-

Art

Ben MacManus 9TL

Taz Sharp 10ZT

John Saunders 11JAW

Taddy Horacek 12GR

-

Photography

-

-

-

Tom Catling 12RW

-

Textiles

-

Finn Marjoram 10BA

-

Will Shepheard 12GR

-

Drama

-

Ewart Jackson-Voyzey 10TS

Charlie Bradshaw 11JAW

-

Joe Baker 13SN

PA BTEC

Ethan Williams 9DR

Lindon Shaw-Stevens 10CS

-

-

-

Music

Freddie Axton 9DR

Laurent Czechowski 10GM

Luc Richards 11NA

-

Alex McLaren 13SN

P.E.

Harvey Godwin 9SBA

Max Howell 10CB

SamWoolston 11AS

Harry Bell 12JLB

Declan Fisher 13SO

Learning Support

George Randell 9JWA

George Roberts 10ERE

George Winby 11GW

-

PSHE/Citizenship

Rhys Blake 9TL

Eddie Robbins 10CS

-

-

-